Українська версія сайту English
IFLR1000
Okhrimchuk Grushyn Khandurin Law Firm is recognised in the IFLR1000

Галузі практики

Банківське та фінансове право

Спектр послуг Юридичної фірми "Охрімчук, Грушин, Хандурін" в галузі фінансового та банківського права включає консультації з питань українського законодавства, а також надання юридичної підтримки у транзакціях з укладанням угод кредитування та фінансування придбання, фінансування активів та готової продукції, комерційного та корпоративного фінансування, передекспортного фінансування, проектного фінансування, синдикованого фінансування на користь українських компаній, або із залученням українських поручителів або заставодавців. В таких транзакціях наша фірма залучалась переважно у якості консультанта з боку іноземних банків-кредиторів та фінансових груп. Крім того, ми надаємо консультації з питань банкрутства, реструктуризації. Що стосується галузі корпоративного фінансування, наша фірма залучалася до роботи щодо випуску єврооблігацій української паливно-енергетичної групи та українського комерційному банку. Більш детально про останні транзакції в галузі банківського та фінансового права дивіться в розділі "Новини".

Корпоративне право, злиття та поглинання

Юридична фірма "Охрімчук, Грушин, Хандурін" надає консультації з усіх питань корпоративного права, з підготовки та складання установчих документів, державної реєстрації та ліцензування суб’єктів господарювання. Наші спеціалісти мають значний досвід роботи в сфері корпоративного права, зокрема, досвід супроводження транзакцій злиття та поглинання, з придбання та продажу акцій українських страхових компаній, досвід розробки та проведення проблемних зборів акціонерів, досвід юридичного супроводження збільшення статутного фонду акціонерного товариства та додаткової емісії акцій, створення нового акціонерного товариства та представництва іноземної компанії в Україні, юридичне супроводження виходу осіб зі складу засновників компанії, купівлі-продажу корпоративних прав, тощо. Крім того, наша Фірма представляла інтереси іноземного банку в процесі відкриття філіалу в Україні, включаючи отримання всіх необхідних попередніх дозволів та ліцензій від відповідних українських органів, а також отримувала дозвіл АМКУ на концентрацію у зв’язку з придбанням українського електрометалургійного заводу.

Земельне право та нерухомість

Наша команда надає правову допомогу та консультує з питань земельного права та стосовно операцій з нерухомістю. Зокрема, ми надаємо послуги та консультації щодо реєстрації прав власності на нерухоме майно та земельні ділянки, супроводжуємо операції щодо оренди та купівлі-продажу нерухомості, займаємось підготовкою та укладенням відповідної документації, а також представляємо інтереси клієнтів в судових спорах щодо права власності на об’єкти нерухомого майна та земельні ділянки.

Судова практика

Юридична фірма "Охрімчук, Грушин, Хандурін" надає повний спектр юридичних послуг та професійну підтримку у вирішенні спорів у судовому порядку. Послуги включають надання консультацій з будь-яких правових питань, підготовку юридичних висновків, формування правової позиції та визначення подальшої стратегії захисту інтересів клієнта, підготовку процесуальної документації, представництво клієнта в судах всіх інстанцій, в органах Державної виконавчої служби України, а також в інших державних органах. Ми представляємо інтереси клієнта у спорах з фізичними та юридичними особами, а також в адміністративних спорах з питань антимонопольного права, податкового права, ліцензування та адміністративних штрафів. Ми ведемо господарські, адміністративні, податкові, сімейні справи, а також спори в сфері антимонопольного та конкуренційного права, корпоративного права та інтелектуальної власності. Крім того, наша фірма надає юридичні послуги компаніям-нерезидентам стосовно реструктуризації боргу та стягнення заборгованості.

Сімейне право

Юридична фірма "Охрімчук, Грушин, Хандурін" надає юридичну допомогу та консультації з питань сімейного права України, в тому числі стосовно справ про розлучення та з інших пов’язаних питань. Серед іншого, ми надаємо послуги з представництва інтересів клієнта в судових спорах про розлучення, розподіл майна, опіку над дітьми та сплату аліментів, про встановлення прав та обов’язків батьків по відношенню до їхніх дітей, визначення місця проживання малолітніх дітей, тощо. Ми надаємо правову допомогу стосовно складання проектів договорів, якими регулюються сімейні відносини з будь-яких питань, що виникають під час перебування у шлюбі, спільного проживання сім’єю, зокрема договорів про порядок виховання та утримання дитини.

Іноземне інвестування

Питання іноземного інвестування стає дедалі актуальнішим у підприємницькій діяльності в Україні і потребує належного правового аналізу та регулювання. Так, юристи фірми «Охрімчук, Грушин, Хандурін» надають консультації з усіх питань в сфері іноземного інвестування, а також мають великий досвід щодо консультування іноземних банків, фінансових установ та кредитних організацій.

Юристи нашої фірми супроводжували фінансові операції та операції щодо розміщення іноземного капіталу за участю великих іноземних банків та корпорацій.

Абонентське обслуговування

    Окрім роботи по окремих проектах ми пропонуємо нашим клієнтам абонентське обслуговування, яке включає наступні послуги:
  • забезпечення договірної діяльності підприємства, в тому числі правова експертиза угод, договорів та інших документів, що укладаються підприємствами у процесі поточної господарської діяльності; підготовка проектів договорів, практична допомога із складання усіх видів угод, крім угод, пов’язаних із зовнішньоекономічною діяльністю; участь у переговорах з контрагентами під час укладання угод;
  • підготовка відповідей на претензії, вимоги контрагентів, допомога в досудовому врегулюванні господарських спорів з контрагентами;
  • захист прав та законних інтересів підприємства в його стосунках з державними органами, підготовка відповідей на запити контролюючих органів;
  • надання послуг з питань трудового законодавства, включаючи підготовку та участь в укладанні трудових договорів, контрактів, отримання дозволів на працевлаштування;
  • надання юридичних консультацій, складання меморандумів з питань поточної діяльності підприємства в таких галузях (підгалузях) права: господарське, фінансове, банківське, податкове, трудове, цивільне (право власності, зобов'язальне право, авторське право, та інше), екологічне та інше за необхідністю;
  • проведення моніторингу змін до чинного законодавства в сфері діяльності підприємства;
  • підготовка тендерної документації.

Публікації
 

NBU Permission System”, by Y.Ignatenko, A.Ivanchenko, “The Ukrainian Journal of Business Law”, Vol.8,№ 12 December 2010.

 

“Transfer of cash funds over the customs border of Ukraine" , Chambers Client Report, Issue 25 Summer 2008

 

"МВС пішло під суд", журнал сучасного правника "Український юрист" № 7-8, липень-серпень 2008 року. .

 

“ЮФ “Охрімчук, Грушин, Хандурін”підстрахувала “Оранту”, журнал сучасного правника “Український юрист”, № 7 (55), липень 2007 року.

 

“Борітесь і поборете”, журнал сучасного правника “Український юрист”, № 5 (53), травень 2007 року.

 

“Перші кроки”, журнал сучасного правника “Український юрист”, № 5 (53), травень 2007 року.

 

Раздел: Банковское право/юридическая перспектива, “Юридическая практика: ежегодное исследование рынка”, 2007.

 

The Great Account for Foreign Banks by A.Grushyn, K. Karev, “The Ukrainian Journal of Business Law”, Vol. 5, # 7, July 2007.
 

 

 

 

Головна    l    Про Фірму    l    Галузі практики    l    Юристи     l     Клієнти     l     Контакти      l     Новини
© 2008 Юридична фірма “Охрімчук, Грушин, Хандурін”.