Українська версія сайту English
IFLR1000
Okhrimchuk Grushyn Khandurin Law Firm is recognised in the IFLR1000

Новини

Одним з останніх проектів, в яких взяла участь наша компанія, окрім консультування наших клієнтів з юридичних питань, є участь фірми «Охрімчук, Грушин, Хандурін» у проекті Benchmarking Public Procurement, організованому компанією World Bank Group (США) (двічі: у 2015 і 2016 рр.), в рамках якого ми надали матеріал стосовно системи державних закупівель в Україні. Проект Benchmarking Public Procurement був запроваджений 3 роки тому з метою висвітлити дефіцит даних щодо державних закупівель, які можна порівняти на міжнародному рівні. Проект зосереджений на нормативно-правовому середовищі країн, яке негативно впливає на здатність приватних компаній вести справи з урядом цих країн. Це міжнародний проект, який спрямований на те, щоб визначити суму операційних витрат, пов’язаних з дотриманням нормативних положень стосовно державних закупівель на міжнародному рівні. Висвітлюючи наявний передовий досвід, проект спрямований на те, щоб допомогти уряду у здійсненні реформ для досягнення більшої користі від процедури державних закупівель, а також створення більш сприятливих умов для участі у цьому процесі постачальників приватного сектору.
Минулого року було зібрано дані по 77 країнах, на основі яких було складено аналітичний звіт, в якому було висвітлено отримані результати. Дані було систематизовано відповідно до наступних тематичних розділів:
- Дієвість та надійність процедури державних закупівель в країні;
- Участь у процедурі державних закупівель у певній країні;
- Процедура оскарження в Україні.

Цього ж року, 2016, проект охопить системи 189 країн. Учасникам кожної юрисдикції пропонували заповнити дві анкети:
- Тривалість процедури державних закупівель (на різних етапах процедури державних закупівель);
- Процедура оскарження (наскільки легко можна оскаржити результати державних закупівель за допомогою процедури оскарження).

Проекти, що супроводжувались нашими спеціалістами:

- Консультували банк Deutsche Bank AG, Амстердамська філія (Кредитор) та інші пов'язані сторони фінансування з питань законодавства України в зв'язку з внесенням змін до умов фінансування, що було надано компанії Metinvest B.V. у попередні періоди, загальною сумою до 2 185 000 000 доларів США.

- Надавали юридичну підтримку компанії Sanitec Oyj (Фінляндія) в серії операцій, пов’язаних із випуском компанією забезпечених облігацій на суму 250 000 000 євро, а також у зв'язку із залученням поновлювальної кредитної лінії на суму 50 000 000 євро з метою рефінансування існуючих кредитних ліній.

Учасники транзакції:
Емітент - компанія Sanitec Oyj, фінська компанія, провідний виробник сантехнічного обладнання;
Первинні покупці облігацій - UBS Limited, Deutsche Bank AG, London Branch, Danske Bank A/S та DNB Bank ASA. UBS та Deutsche Bank діяли у якості Спільних Глобальних Координаторів та Букранерів; Danske Bank та DNB Markets у якості Додаткових Спільних Букранерів.
Облігації та поновлювальна кредитна лінія забезпечені компаніями, що входять до групи Санітек, зареєстрованими в різних юрисдикціях: Нідерланди, Англія, Франція, Фінляндія, Італія, Німеччина, Польща, Швеція та Україна. Інші консультанти, залучені до транзакції: White & Case LLP, представництва в Фінляндії, Великобританії та в інших юрисдикціях. Shearman & Sterling LLP у якості консультанта первинних покупців з питань законодавства Сполучених Штатів, Англії, Німеччини та Італії.

- Надавали юридичну підтримку банку Deutsche Bank AG, Амстердамська філія в серії транзакцій, пов'язаних із наданням кредитних ліній та синдикованого фінансування на користь компанії Metinvest B.V. (Нідерланди), зокрема:

(і) на суму 300 млн. доларів США, із створенням забезпечення на території України та залученням українського промислового підприємства у якості поручителя. Консультант з права Англії – ReedSmith LLP;

(іі) на суму 300 млн. доларів США, яку згодом було збільшено до 560 млн. доларів США, із створенням забезпечення на території України та залученням українського промислового підприємства у якості поручителя. Консультант з права Англії з боку Кредитора - Dentons UKMEA LLP (Великобританія). Консультант з права Нідерландів – юридична компанія STEK (Нідерланди); та

(ііі) на суму 325 млн. доларів США із створенням забезпечення на території України та залученням українського промислового підприємства в якості поручителя. Консультантом з права Англії було залучено White & Case LLP, Лондон, Великобританія. Deutsche Bank AG діяв у якості Координуючого Уповноваженого Ведучого Організатора, Букранера синдиката; ING Bank N. V., Morgan Stanley Bank International Limited, Natixis, Rabobank International та WestLB AG діяли у якості Уповноважених Ведучих Організаторів; ABN Amro Bank N. V. – у якості Організатора.

- Надавали юридичну підтримку Групі компаній Санітек (Фінляндія) (Sanitec) з питань законодавства України у зв’язку з достроковим погашенням кредитних ліній, наданих одним з банків України та Фінським фондом з промислового сприяння, зокрема, щодо виведення із застави активів, розташованих в Україні. Загальна сума фінансування складала приблизно 26 млн. євро.

- Надавали юридичну підтримку банку Deutsche Bank (Німеччина, Франкфурт) з питань українського законодавства у зв’язку із наданням фінансування на користь компанії Metinvest B.V. (Нідерланди) на суму 24 640 000 евро.
- Надавали консультації банку HSBC Bank Plc (Лондон, Великобританія), що діяв у якості Кредитора у зв’язку із наданням строкових кредитних ліній українським банкам.

- В сфері корпоративного фінансування також надавали правові консультації щодо випуску єврооблігацій українській паливно-енергетичній групі та українському комерційному банку. Так, юристи ОГХ здійснювали юридичну підтримку компанії ДТЕК у зв'язку з випуском та розміщенням єврооблігацій на суму 500 млн. доларів США, із ставкою прибутковості 9,5 % річних. Організаторами випуску були ING Bank N.V. (ING), The Royal Bank of Scotland plc.(RBS) та Erste Group Bank AG. Букранери випуску - ING та RBS

 

Публікації
 

NBU Permission System”, by Y.Ignatenko, A.Ivanchenko, “The Ukrainian Journal of Business Law”, Vol.8,№ 12 December 2010.

 

“Transfer of cash funds over the customs border of Ukraine" , Chambers Client Report, Issue 25 Summer 2008

 

"МВС пішло під суд", журнал сучасного правника "Український юрист" № 7-8, липень-серпень 2008 року. .

 

“ЮФ “Охрімчук, Грушин, Хандурін”підстрахувала “Оранту”, журнал сучасного правника “Український юрист”, № 7 (55), липень 2007 року.

 

“Борітесь і поборете”, журнал сучасного правника “Український юрист”, № 5 (53), травень 2007 року.

 

“Перші кроки”, журнал сучасного правника “Український юрист”, № 5 (53), травень 2007 року.

 

Раздел: Банковское право/юридическая перспектива, “Юридическая практика: ежегодное исследование рынка”, 2007.

 

The Great Account for Foreign Banks by A.Grushyn, K. Karev, “The Ukrainian Journal of Business Law”, Vol. 5, # 7, July 2007.
 

 

 

 

Головна    l    Про Фірму    l    Галузі практики    l    Юристи     l     Клієнти     l     Контакти      l     Новини
© 2008 Юридична фірма “Охрімчук, Грушин, Хандурін”.