Українська версія сайту English
IFLR1000
Okhrimchuk Grushyn Khandurin Law Firm is recognised in the IFLR1000

  Про фірму

Юридична фірма «Охрімчук, Грушин, Хандурін» (ОГХ) була створена в 2006 році та об’єднала в собі багатий практичний досвід партнерів фірми в галузі надання юридичних послуг українським та зарубіжним клієнтам у різних галузях права.

В нашій практиці ми докладаємо всіх зусиль для бездоганного обслуговування наших клієнтів, які можуть розраховувати на професіоналізм нашого колективу та практичний досвід, надбаний нами за роки роботи.
Більше інформації

  Юристи

Юристи фірми «Охрімчук, Грушин, Хандурін» успішно представляють інтереси клієнтів під час вирішення спорів у судах всіх інстанцій. Зокрема, у спорах з фізичними та юридичними особами, органами державної влади та стосовно питань корпоративного права та інтелектуальної власності. Юристи нашої фірми надають також консультації та послуги в галузі фінансового та банківського права, кредитування, міжнародного права, іноземного інвестування, земельного права та щодо операцій з нерухомістю.
Більше інформації

  Галузі практики

Юридична фірма «Охрімчук, Грушин, Хандурін» надає послуги в сфері банківського та структурованого фінансування, корпоративного права, поглинання та придбання, іноземних інвестицій, нерухомості, земельного права, а також здійснює представництво інтересів фізичних та юридичних осіб у судах всіх інстанцій.
Більше інформації

  Клієнти

Юридична фірма "Охрімчук, Грушин, Хандурін" надавала консультації та брала участь у транзакціях з міжнародного фінансування та розміщення капіталу за участю провідних міжнародних банків, таких як: Royal Bank of Scotland, BNP Paribas, ING Bank, Rabobank International, Deutsche Bank AG та інших міжнародних фінансових установ та організацій. Нашими клієнтами є наступні українські та міжнародні компанії Більше інформації

  Новини

Останні події та інформація про нещодавні транзакції за участю юристів Юридичної фірми "Охрімчук, Грушин, Хандурін".
Більше інформації

Публікації
 

NBU Permission System”, by Y.Ignatenko, A.Ivanchenko, “The Ukrainian Journal of Business Law”, Vol.8,№ 12 December 2010.

 

“Transfer of cash funds over the customs border of Ukraine" , Chambers Client Report, Issue 25 Summer 2008

 

"МВС пішло під суд", журнал сучасного правника "Український юрист" № 7-8, липень-серпень 2008 року. .

 

“ЮФ “Охрімчук, Грушин, Хандурін”підстрахувала “Оранту”, журнал сучасного правника “Український юрист”, № 7 (55), липень 2007 року.

 

“Борітесь і поборете”, журнал сучасного правника “Український юрист”, № 5 (53), травень 2007 року.

 

“Перші кроки”, журнал сучасного правника “Український юрист”, № 5 (53), травень 2007 року.

 

Раздел: Банковское право/юридическая перспектива, “Юридическая практика: ежегодное исследование рынка”, 2007.

 

The Great Account for Foreign Banks by A.Grushyn, K. Karev, “The Ukrainian Journal of Business Law”, Vol. 5, # 7, July 2007.
 

 

 

 

Головна    l    Про Фірму    l    Галузі практики    l    Юристи     l     Клієнти     l     Контакти      l     Новини
© 2008 Юридична фірма “Охрімчук, Грушин, Хандурін”.