Українська версія сайту English
IFLR1000
Okhrimchuk Grushyn Khandurin Law Firm is recognised in the IFLR1000

Про фірму


Юридична фірма «Охрімчук, Грушин, Хандурін» (ОГХ) була створена в 2006 році та об’єднала в собі багатий практичний досвід партнерів фірми в галузі надання юридичних послуг українським та зарубіжним клієнтам у різних галузях права.
В нашій практиці ми докладаємо всіх зусиль для бездоганного обслуговування наших клієнтів, які можуть розраховувати на професіоналізм нашого колективу та практичний досвід, надбаний нами за роки роботи. Тому фірма має постійну клієнтську базу та поступово залучає нових клієнтів, які зможуть довірити фірмі юридичне супроводження свого бізнесу.


Починаючи з 2010 року юридична фірма ОГХ та її юристи за результатами своєї професійної діяльності були не раз включені до рейтингів іноземних та вітчизняних видань, що займаються аналізом та оглядом ринку юридичних послуг у всьому світі. Так, успішну практику ОГХ в області інвестицій, корпоративного права, злиття та поглинання, а також судової практики відзначило всесвітньо відоме американське видання «Best Lawyers» в своєму проекті «Ukraine’s Best Lawyers 2010» (Найкращі юристи України 2010 року). Того ж 2010 року відоме українське видання «Юридична практика» також відзначило нашу діяльність в своєму щорічному проекті Ukrainian Law Firms, зокрема, були позначені кілька проектів міжнародного рівня в сфері банківського, фінансового та корпоративного права, в яких брали участь юристи фірми.

Протягом останніх чотирьох років видання «IFLR 1000» визнає практику нашої фірми в області фінансового та корпоративного права. Крім того, за рейтингом видання «The Legal 500—EMEA» 2014 року за результатами діяльності в сфері банківського та фінансового права, ринків капіталів нашу фірму було включено до переліку фірм 3 рівня, що надають послуги в цій сфері, крім того, фірму було внесено до переліку рекомендованих фірм, що працюють у галузі корпоративного права, злиття та поглинань.

Юридична фірма «Охрімчук, Грушин, Хандурін» може запропонувати своїм клієнтам:

  • великий досвід у юридичному супроводженні проектів та угод у поєднанні з успішною практикою представництва інтересів клієнта у вирішенні будь-яких спорів стосовно таких проектів;
  • багаторічні контакти з міжнародними інвестиційними банками, українськими та іноземними аудиторськими та юридичними фірмами, українськими державними органами;
  • оптимізацію фінансових затрат та графіку роботи під час здійснення проекту, а також дотримання принципів конфіденційності та етики;
  • забезпечення відповідності усім вимогам чинного законодавства.

За час роботи ми встановили тісну співпрацю з Кабінетом Міністрів України, з Міністерством фінансів, з Міністерством юстиції, з Фондом державного майна, з Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку, з Антимонопольним комітетом, з Національним банком України, а також з іншими міністерствами та державними органами.

 Публікації
 

NBU Permission System”, by Y.Ignatenko, A.Ivanchenko, “The Ukrainian Journal of Business Law”, Vol.8,№ 12 December 2010.

 

“Transfer of cash funds over the customs border of Ukraine" , Chambers Client Report, Issue 25 Summer 2008

 

"МВС пішло під суд", журнал сучасного правника "Український юрист" № 7-8, липень-серпень 2008 року. .

 

“ЮФ “Охрімчук, Грушин, Хандурін”підстрахувала “Оранту”, журнал сучасного правника “Український юрист”, № 7 (55), липень 2007 року.

 

“Борітесь і поборете”, журнал сучасного правника “Український юрист”, № 5 (53), травень 2007 року.

 

“Перші кроки”, журнал сучасного правника “Український юрист”, № 5 (53), травень 2007 року.

 

Раздел: Банковское право/юридическая перспектива, “Юридическая практика: ежегодное исследование рынка”, 2007.

 

The Great Account for Foreign Banks by A.Grushyn, K. Karev, “The Ukrainian Journal of Business Law”, Vol. 5, # 7, July 2007.
 

 

 

 

Головна    l    Про Фірму    l    Галузі практики    l    Юристи     l     Клієнти     l    Контакти      l     Новини
© 2008 Юридична фірма “Охрімчук, Грушин, Хандурін”.